Home

Si dovolit konvergence Beze změny krpalek zlato Plodný Schválení Zkrátit

Krpálek ovládl turnaj v Abú Dhabí a po devíti letech triumfoval na Grand  Slamu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Krpálek ovládl turnaj v Abú Dhabí a po devíti letech triumfoval na Grand Slamu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Tokio 2021: Krpálka trápil prst, pomohla mu Zagorová - CNN Prima NEWS

Krpálek má zlato. Ale stálo ho to hodně sil - Seznam Zprávy

Pět vteřin a zlato je pryč. Rus Tasojev porazil ve finále Grand Slamu  Lukáše Krpálka | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Pět vteřin a zlato je pryč. Rus Tasojev porazil ve finále Grand Slamu Lukáše Krpálka | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Judista Krpálek opět bere olympijské zlato, ve finále porazil Gruzínce  Tušišviliho | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Judista Krpálek opět bere olympijské zlato, ve finále porazil Gruzínce Tušišviliho | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Krpálek je králem. Judista vybojoval první české zlato na Hrách v Riu – ČT  sport – Česká televize
Krpálek je králem. Judista vybojoval první české zlato na Hrách v Riu – ČT sport – Česká televize

OH Tokio 2020 / 2021: Český džudista Lukáš Krpálek obhájil olympijské zlato  | SPORTNET
OH Tokio 2020 / 2021: Český džudista Lukáš Krpálek obhájil olympijské zlato | SPORTNET

Skvělý Krpálek. Triumfem v Cancúnu vybojoval už osmnácté zlato - Aktuálně.cz

Zlatý Krpálek! Český judista slaví na olympiádě historický triumf - iDNES.cz

Král juda! Lukáš Krpálek získal olympijské zlato v těžké váze! | Fights.cz

Lukáš Krpálek a olympijské zlato ve fotografii - ČT edu - Česká televize

Krpálek je olympijský vítěz! Složil jedničku a má zlato z Ria | Reflex.cz

Lukáš Krpálek na olympiádě v Tokiu - Aktuálně.cz

Rok Lukáše Krpálka: Jako první v historii získal na olympiádě zlato ve dvou  nejtěžších kategoriích | Radiožurnál
Rok Lukáše Krpálka: Jako první v historii získal na olympiádě zlato ve dvou nejtěžších kategoriích | Radiožurnál

Fantastické! Krpálek i přes bolest urval olympijské zlato – stránka 3

LOH Rio 2016: Lukáš Krpálek složil jedničku a má zlato | iSport.cz

Nejdřív problémy s přípravou, pak další zlatá olympiáda. Krpálek se v Tokiu  zapsal do historie | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Nejdřív problémy s přípravou, pak další zlatá olympiáda. Krpálek se v Tokiu zapsal do historie | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Fantazie!!! Judistický démon KRPÁLEK vybojoval první ZLATO pro Česko!!! - O2

Judista Lukáš Krpálek vyhrál zlato na mistrovství světa. - Aktuálně.cz

Lukáš Krpálek má zlato! Ve finále judistů porazil Ázerbajdžánce Gasimova |  iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Lukáš Krpálek má zlato! Ve finále judistů porazil Ázerbajdžánce Gasimova | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Zlaté dojetí pro mrtvého kamaráda. Medaili jsem mu slíbil, řekl Krpálek -  iDNES.cz
Zlaté dojetí pro mrtvého kamaráda. Medaili jsem mu slíbil, řekl Krpálek - iDNES.cz

Život v kleci | Krpálek bude na Grand Slamu v Abú Zabí bojovat o zlato

Lukáš Krpálek získal zlato: Mistr světa v judu má doma prvotřídní krásku –  eXtra.cz
Lukáš Krpálek získal zlato: Mistr světa v judu má doma prvotřídní krásku – eXtra.cz

Judista Krpálek vybojoval v Riu první zlato pro Česko - Novinky

Medailové žně pokračují. Judista Krpálek má zlato, ve strhujícím finále měl  namále | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Medailové žně pokračují. Judista Krpálek má zlato, ve strhujícím finále měl namále | Ostatní sporty | Lidovky.cz